Bemutatkozás

1997 óta foglalkozom elméleti és gyakorlati oktatással egyaránt. Magániskolámat 2004-ben nyitottam Biatorbágyon, 2010-ben március 1-től már  Budapest XI.ker Bartók Béla u. 152/c- ben is  szeretettel várom mindazokat akik jogosítványt szeretnének szerezni.

Klimatizált oktatóterem

Motorkerékpárok

Fontosnak tartom, hogy a tanulóim képzését a KRESZ elsajátításától a jogosítvány megszerzéséig végigkísérjem.
Tanfolyamaimon a magas színvonalú képzést a megfelelő technikai és elméleti felkészültséggel biztosítom.

Tanfolyamaimat korrekt áron hirdetem, ami mögött az árnak megfelelő szolgáltatás áll.
Számos kedvezménnyel, rugalmas részletfizetési lehetőséggel igyekszem megkönnyíteni a jogosítvány megszerzését.
Célom, hogy minden tanuló a legmagasabb színvonalon sajátítsa el a vezetés alapjait, majd jogosítvánnyal a kezében kulturáltan és biztonságosan vezessen.
Az oktatás színvonalát bizonyítja a vizsgák eredményessége, ami az NKH honlapján is megtekinthető.

A tanulóim nagy része ajánlás útján keresi fel iskolámat.

Iskolavezető
Lovas Miklós

Cím
2051 Biatorbágy, Meggyfa u. 38.
Tel: 06-20-9122-499

Cégforma